структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 0-800-507-309
Працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, в суботу – з 8:00 до 19:00, неділя та святкові дні – вихідні.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні, з мобільних телефонів – платні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Правова освіта
29 липня2016 року
Облік внутрішньо переміщених осіб
Відповідно до ст. 4 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” підтвердженням факту внутрішнього переміщення є довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
далі
13 січня 2016 року
Врегульовано питання доступу НАБУ до реєстру довіреностей
Міністерство юстиції визначило механізм доступу посадових осіб Національного антикорупційного бюро України до Єдиного реєстру довіреностей.
далі
13 січня 2016 року
Мін'юст визначив кваліфвимоги до держреєстраторів
З урахування реформи системи державної реєстрації Міністерство юстиції працює над приведенням у відповідність своїх актів, зокрема, Міністерство затвердило вимоги до держреєстраторів, опис та зразок печатки.
далі
13 січня 2016 року
Кабмін визначив як боротись з легалізацією незаконних доходів
Уряд схвалив Стратегію розвитку системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року.
далі
22 грудня 2015 року
З НАСТУПНОГО РОКУ ЦЕНТРИ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПОЧНУТЬ ПЕРЕБИРАТИ НА СЕБЕ РОЛЬ УПРАВЛІНЬ ЮСТИЦІЇ НА РАЙОННОМУ РІВНІ, - ПАВЛО ПЕТРЕНКО
Наступного року система надання безоплатної правової допомоги буде розширена і отримає функції органів юстиції на місцях. Про це 21 грудня під час візиту до Першого київського місцевого центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
далі
22 грудня 2015 року
ЄВРОПЕЙСЬКІ ЕКСПЕРТИ ПІДТВЕРДИЛИ ПРАВО УКРАЇНИ НА ДЕКОМУНІЗАЦІЮ, - ПАВЛО ПЕТРЕНКО
Венеційська комісія у своєму проміжному висновку дала чіткий сигнал про те, що Україна має право на проведення процесів декомунізації. Про це на прес-конференції на тему «Венеційська комісія підтвердила право України провести декомунізацію» повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
далі
18 грудня 2015 року
З наступного понеділка нотаріуси почнуть надавати реєстраційні послуги, - Павло Петренко
З наступного понеділка українські нотаріуси почнуть виконувати функції з реєстрації майна та бізнесу, фактично перетворившись 7000 на мініофісів із надання адмінпослуг в усіх куточках України. Про це вчора, 17 грудня, виступаючи на форумі нотаріусів «Децентралізація у сфері державної реєстрації: нотаріус – державний реєстратор», повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
далі
17 грудня 2015 року
Децентралізація адмінпослуг у дії: Мін’юст передає понад 1 млрд грн бюджетних надходжень місцевим громадам.
17 грудня в Києві, Міністр юстиції України Павло Петренко збирає нотаріусів на форум, щодо  нововведень  у сфері державної реєстрації.
далі
17 грудня 2015 року

Проведено семінар-навчання з антикорупційного законодавства

16 грудня 2015 року у приміщенні Волинського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області спільно з юридичним управлінням облдержадміністрації проведено семінар-навчання з новообраними сільськими, селищними головами Іваничівського, Луцького, Любешівського, Маневицького, Турійського районів Волинської області щодо антикорупційного законодавства.
далі
10 грудня 2015 року
Органам місцевого самоврядування (виконавчому органу відповідної ради, або сільському голові у випадку, коли виконавчий орган сільської ради не утворено) пропонується надати повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, ведення відповідного реєстру територіальної громади.
Такі повноваження для місцевих органів влади передбачені Законом (законопроектом №2984) “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”, який сьогодні було прийнято в цілому.
далі
10 грудня 2015 року
Сьогодні Верховна Рада України після ряду невдалих спроб та перенесень розгляду питання нарешті прийняла закон про державну службу, який передбачає створення професійної державної служби на конкурсній основі.
далі
10 грудня 2015 року
Порошенко підписав закон про Нацагентство з розшуку корупційних активів
Президент Петро Порошенко підписав закон про Національне агентство з питань розшуку активів, отриманих від корупційних та інших злочинів.
далі
10 грудня 2015 року
Загальна декларація прав людини - ідеал правового прогресу людства
67 років тому, у 1948 році, Україна разом з іншими державами підписала прийняту Генеральною Асамблеєю ООН Загальну декларацію прав людини. Пізніше, 10 грудня, – день прийняття Декларації – отримав назву Дня прав людини. Відтоді людство саме в грудні підсумовує здобутки у забезпеченні прав і свобод громадян, наголошує на недоліках у цій делікатній сфері, розробляє заходи щодо посилення правозахисної діяльності.
далі
09 грудня 2015 року
Депутати погодились надати право на отримання у комунальну власність нерухомого майна, що перебуває у складі відумерлої спадщини, територіальній громаді за місцем розташування такого майна.
Це передбачено законопроектом № 3006 “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли", який ВР 08 грудня прийняла за основу.
далі
09 грудня 2015 року
Земельні ділянки, що вилучаються, викуповуються або примусово відчужуються для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, надаються у користування для таких потреб органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, які прийняли рішення про їх вилучення, викуп або примусове відчуження для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності
далі
09 грудня 2015 року
На Волині з 07 по 11 грудня проходить Всеукраїнський тиждень права
Відповідно до заходів, затверджених наказом головного територіального управління юстиції у Волинській області від 25.11.2015 № 305/7 “Про проведення в області Всеукраїнського тижня права”, завтра, 10 грудня 2015 року, за участю працівників головного та територіальних управлінь юстиції у навчальних закладах області буде проведено Всеукраїнський урок «Права людини», приурочений Дню прав людини.
далі
09 грудня 2015 року
Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок включають копії правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна для об’єктів будівництва III-V категорії складності, розташовані на земельній ділянці.
Такі зміни передбачені Законом (редакцією до другого читання законопроекту №1280) "Про внесення змін до статті 50 Закону України "Про землеустрій" щодо спрощення процедури виготовлення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок", який було прийнято в цілому. Діюча редакція закону містить вказівку щодо необхідності включення до проектів землеустрою копій правовостановлюючих документів на об'єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці.
далі
09 грудня 2015 року
Сьогодні — Міжнародний день боротьби з корупцією
Однією з найбільш вагомих подій в історії сучасних міжнародно-правових відносин у сфері запобігання та протидії корупції є підписання міжнародною спільнотою 9 грудня 2003 року в м. Меріда (Мексика) Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції – найбільш змістовного міжнародного акту, спрямованого на попередження та боротьбу з корупцією, як у світовому, так і у національному масштабі.
далі
09 грудня 2015 року
Депутати вирішили врегулювати питання переходу права на земельну ділянку у разі набуття права на жилий будинок, будівлю або споруди.
Це питання ВР збирається вирішити за допомогою законопроекту №2027а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості)", який 08 грудня було прийнято за основу.
далі
03 грудня 2015 року
Корупції немає там, де немає контакту з чиновником.

Міністерство пішло шляхом запровадження електронних сервісів. Завдяки даній новації українці сидячи за комп’ютером з Інтернетом можуть вже отримати чимало послуг на порталі Мін’юсту за адресою https://minjust.gov.ua/ua/servicesБ
далі
03 грудня 2015 року
Мін'юст розширює вимоги до найменування юросіб
З 1 січня 2016 року планується здійснити передачу на місця повноважень у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість.
далі
02 грудня 2015 року
З 1 січня 2016 року планується здійснити передачу на місця повноважень у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість.
Як уже повідомлялось, 26 листопада Парламент прийняв розроблений Міністерством юстиції за участі представників всіх фракцій коаліції та громадських активістів пакет законів із децентралізації, які забезпечують передачу функцій з реєстрації майна та нерухомості місцевій владі, нотаріусам та іншим акредитованим суб'єктам.
далі
02 грудня 2015 року
Проведено семінар для секретарів сільських та селищних рад Луцького району
02 грудня 2015 року в приміщенні Луцької районної державної адміністрації, організований Луцьким районним управлінням юстиції.
далі
01 грудня 2015 року
Українці отримають якісний сервіс з реєстрації
26 листопада Парламент прийняв розроблений Міністерством юстиції за участі представників всіх фракцій коаліції та громадських активістів пакет законів із децентралізації, які забезпечують передачу функцій з реєстрації майна та нерухомості місцевій владі, нотаріусам та іншим акредитованим суб'єктам.
далі
30 листопада 2015 року
Мін'юст розширює вимоги до найменування юросіб
У найменуванні юридичних осіб забороняється використання символіки комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.
далі
30 листопада 2015 року
Децентралізація: об'єднаним громадам дозволили формувати свої бюджети
Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає механізм формування і виконання бюджетів створених об'єднаних територіальних громад, а також недопущення зниження якості бюджетного забезпечення в тих територіальних громадах, які не об'єднались після ухвалення закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад».
далі
30 листопада 2015 року
Рада передала держреєстрацію бізнесу місцевій владі і нотаріусам
Верховна Рада передала повноваження з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців органам місцевого самоврядування, місцевим державним адміністраціям і нотаріусам. За відповідний законопроект №2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» у другому читанні в цілому проголосували 247 народних депутатів
далі
26 листопада 2015 року
Проведення Всеукраїнського тижня права органами юстиції Волині
З метою виконання Указу Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149 “Про Всеукраїнський тиждень права”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871-р “Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права” та на виконання наказу Міністерства юстиції України від 28.09.2015 № 274/7 “Про затвердження Плану заходів Міністерства юстиції України з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права”, головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області прийнято наказ від 25.11.2015 № 305/7 “Про проведення в області Всеукраїнського тижня права” та затверджено заходи щодо його проведення.
далі
26 листопада 2015 року
Програма діяльності Уряду та Коаліційна угода в напрямку дерегуляції та економічного розвитку вже виконані на 95%, - Павло Петренко
Програма діяльності Уряду та завдання, поставлені Коаліційною угодою, в напрямку дерегуляції та економічного розвитку вже виконані на 95%. Про це 25 листопада в ході слухань, організованих  комітетом Верховної Ради з питань економічного розвитку повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
далі
25 листопада 2015 року
Після прийняття децентралізаційного пакету законів Мін’юст назавжди відмовиться від непритаманних йому реєстраційних функцій
Після прийняття розробленого Міністерством юстиції разом з депутатами фракцій коаліції та представниками громадськості пакету законів з децентралізації, Мін’юст перестане виконувати непритаманні йому функції з реєстрації нерухомості та бізнесу. Про це 24 листопада в ході круглого столу у Верховній Раді повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
далі
24 листопада 2015 року
Порошенко підписав закон щодо застосування спецконфіскації
Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації, щоби усунути корупційні ризики при її застосуванні.
далі
23 листопада 2015 року
Правовий турнір серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України
Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 27 листопада 2015 року на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1, буде проведено восьмий Всеукраїнський правовий турнір серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України, присвячений Всеукраїнському тижню права.
далі
23 листопада 2015 року
Президент України підписав закони з так званого безвізового пакету
Президент України підписав закони з так званого безвізового пакету, прийняті парламентом позаминулого тижня. Серед підписаних - антидискримінаційна правка до КЗпП, нові правила спецконфіскації та зміни до підсудності, фінансування політичних партій тощо.
далі
17 листопада 2015 року
НАСТУПНОГО РОКУ УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ОЧІКУВАТИ ЗАВЕРШЕНІ АНТИКОРУПЦІЙНІ СПРАВИ
Вже наступного року, коли почнуть працювати всі органи, покликані упереджувати та боротися з корупцією слід очікувати реальних справ проти корупціонерів. Про це сьогодні в ході Міжнародної антикорупційної конференції повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова.
далі
17 листопада 2015 року
У РАЗІ ЗАВЕРШЕННЯ ЗАПОЧАТКОВАНИХ РЕФОРМ, ВЖЕ НАСТУПНОГО РОКУ МИ ПОБАЧИМО ОНОВЛЕНУ УКРАЇНУ, - ПАВЛО ПЕТРЕНКО.
Якщо українська влада буде єдиною і завершить започатковані реформи, вже наступного року ми побачимо зовсім іншу країну. Про це сьогодні, виступаючи на Міжнародній антикорупційній конференції, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
далі
16 листопада 2015 року
Особливості перетину меж тимчасово окупованої території. Роз'яснення юриста.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» тимчасово окупована територія України є невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.
далі
16 листопада 2015 року
За військовими працівниками підприємств зберігатимуть посаду.
За працівниками, призваними на строкову військову службу на особливий період зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток у фермерських господарствах, сільськогосподарських виробничих кооперативах незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, в яких вони працювали на час призову.
далі
16 листопада 2015 року
Невдовзі парламент отримає висновки європейських експертів щодо ухвалених антикорупційних законопроектів.
Верховна Рада на сьогодні фактично завершила ухвалення пакету усіх законів, які передбачалися Планом дій з отримання Україною безвізового режиму”
далі
12 листопада 2015 року
До уваги передплатників !!!
Передплатна кампанія на 2016 рік триває!!!!
Відповідно до Указу Президента України від 13.12.96 № 1207/96 «Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» Міністерство юстиції з 1997 року видає бюлетень «Офіційний вісник України» – єдине в Україні офіційне друковане видання, у якому двічі на тиждень в повному обсязі друкуються повні тексти усіх нормативно-правових актів
далі
09 листопада 2015 року
Верховна Рада ухвалила Закон України “Про зовнішню трудову міграцію"
Закон, який входить до пакету рішень, які стосуються зобов'язань України щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом, визначає правові та організаційні засади державного регулювання зовнішньої трудової міграції і соціального захисту громадян України за кордоном (трудових мігрантів) і членів їх сімей.
далі
09 листопада 2015 року
У минулу п'ятницю, 06 листопада, спеціалістами Луцького міського та Луцького районного управлінь юстиції Вікторією Комендою та Інною Кирилюк за сприяння Головного територіального управління юстиції у Волинській області з учнями Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради, у рамках Місячника правових знань, проведено виховну годину на тему: «Права людини: від витоків до сьогодення», анкетування, а також здійснено показ фільму на тему: «Права людини».
далі
06 листопада 2015 року
В Раді пробують змінити безвізові закони настільки, що вони можуть стати на захист майна корупціонерів від арештів та конфіскації - Павло Петренко
далі
05 листопада 2015 року
На допомогу правникам і державним установам: добірка юридичних надходжень - в «Офіційному віснику України»
Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 03 листопада 2015 року № 85.
далі
09 жовтня 2015 року
Парламент підтримав пакет законопроектів, який передбачає реформу виконавчої служби і введення інституту приватних виконавців.
далі
09 жовтня 2015 року
Парламент підтримав пакет антикорупційних законів, які забезпечать виконання Україною умов з пом’якшення візового режиму з ЄС
далі
16 вересня 2015 року
Розширено перелік осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу
Уряд прийняв рішення про розширення переліку осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу. До нинішнього списку додані особи, які претендують на отримання статусу учасника АТО та особи, які є вимушеними переселенцями у зв’язку з агресією Російської Федерації.
далі
11 вересня 2015 року
До уваги адвокатів!
Триває прийом документів на участь у конкурсі.

далі
11 вересня 2015 року
Кому, де і як можна отримати безоплатну правову допомогу?
У Волинській області відкрились 3 місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги — у містах Луцьку, Ковелі, Володимир- Волинському. Такі центри надають правову допомогу громадянам відповідно до своїх регіонів.
далі
28 травня 2015 року
На виконання Указу Президента України від 21 квітня 2015 року №225/2015 “Про відзначення 19-ї річниці Конституції України”, та розпорядження Голови Волинської обласної державної адміністрації №195 від 20 травня 2015 року щодо належної підготовки і відзначення в області 19-ї річниці Конституції України Головним територіальним управлінням юстиції видано наказ від 26 травня за № 93/6 щодо затвердження плану заходів про проведення в області місячника правових знань.

08 грудня 2014 року
Сьогодні на Волині розпочинається Всеукраїнський тиждень права
З цієї нагоди об 14 годині в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки за участі представників головного управління юстиції в області, управлінь освіти та науки, культури облдержадміністрації, провідних юристів-адвокатів, учнів шкіл міста Луцька відбудеться його урочисте відкриття.
далі
02 грудня 2014 року
З 08 по 12 грудня 2014 року в області буде проведено Всеукраїнський тиждень права.
Наказом Головного управління юстиції у Волинській області від 18 листопада 2014 року № 92/6 затвердженно План заходів Головного управління юстиції у Волинській області з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права

19 вересня 2014 року
В області з 29 вересня по 03 жовтня проходитиме Всеукраїнський тиждень правових знань “Подолання корупції в судовій системі”.
далі
30 травня 2014 року
З 29 травня по 27 червня 2014 року, з метою належної підготовки і відзначення в області 18-ої річниці Конституції України, та на виконання пп. 1, 2 п. 4 розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 23 травня 2014 року № 172 “Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади”, з метою забезпечення проведення публічних заходів з обговорення законопроекту, на Волині проходить місячник правових знань.
далі
21 березня 2014 року
ІНФОРМАЦІЯ щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) далі
27 листопада 2013 року
Наказом Головного управління юстиції у Волинській області від 01 листопада 2013 року № 253/11 затверджено План заходів з проведення в області з 09 по 14 грудня 2013 року Всеукраїнського тижня права

27 вересня 2013 року
В області з 2 по 8 жовтня проходитиме тиждень правових знань, приурочений до Дня юриста.
далі
17 вересня 2013 року
Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення, у роботі якої взяли участь голова Волинської обласної МКМР з правової освіти населення, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Курилюк, заступники голови обласної МКМР з правової освіти населення – начальник головного управління юстиції в області Ігор Оксенчук та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Хомич, члени обласної МКМР з правової освіти населення, голови районних і міських МКМР з правової освіти тощо
далі
14 травня 2013 року
З 29 травня по 27 червня 2013 року у Волинській області буде проведено місячник правових знань, який, згідно наказу від 13.05.2013 №103/11, організовує Головне управління юстиції з нагоди 17-ї річниці Конституції України.
У рамках місячника працівниками Головного управління юстиції у Волинській області будуть здійснені виступи у засобах масової інформації з метою роз'яснення серед населення державної правової політики, норм Конституції України та законів України, що визначають права та свободи громадян. Крім того, у червні буде проведено пряму телефонну “Гарячу лінію” з метою надання громадянам юридичних консультацій та правової допомоги, активізовано роботу громадських приймалень з надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим громадянам, створених при управліннях юстиції тощо.

22 березня 2013 року
Вчора у місті Луцьку відбувся обласний навчальний семінар лідерів учнівського самоврядування на тему: "Організація діяльності учнівського самоврядування в загальноосвітніх навчальних закладах", організований управлінням освіти і науки облдержадміністрації та головним управлінням юстиції в області.
далі
14 березня 2013 року
Про реалізацію Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх у Волинській області
На виконання п. 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1039-р «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» в області проведена відповідна робота серед неповнолітніх з інформаційно-просвітницької діяльності, спрямованої на формування свідомого та поважливого ставлення до соціально позитивного способу життя.
далі
11 грудня 2012 року
10 грудня у відділі читальних залів обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки о 15 годині відбулася інформаційно-правова година «Доступ до правосуддя та правова обізнаність громадян», приурочена до відзначення в області Міжнародного дня прав людини, за участю спеціалістів Головного управління юстиції у Волинській області Миколи Герасимика, Ірини Б’ялої та голови Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Волинській області Богдана Мандзюка.
далі
05 грудня 2012 року
Анонс!

З нагоди проведення в області з 10 по 16 грудня 2012 року Всеукраїнського тижня права Головним управлінням юстиції у Волинській області заплановано провести такі найважливіші заходи:
далі
01 жовтня 2012 року
Затверджено План заходів Головного управління юстиції у Волинській області з проведення в області з 10 по 16 грудня 2012 року Всеукраїнського тижня права

18 вересня 2012 року
ДО ДНЯ ЮРИСТА – ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ
8 жовтня в Україні уже в котрий раз відзначатиметься професійне свято – День юриста – одне з не багатьох не відомчих, а по справжньому професійних свят, що об’єднує юристів різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців.
далі
27 червня 2012 року
З 29 травня по 27 червня 2012 року у Волинській області проходив місячник правових знань, організований Головним управлінням юстиції, який був присвячений 16-й річниці Конституції України.
далі
28 травня 2012 року
План заходів Головного управління юстиції у Волинській області щодо проведення до 16-ої річниці Конституції України місячника правових знань
далі
25 січня 2012 року
Виступ першого заступника начальника ГУЮ у Волинській області Сергія Карасюка на урочистому засіданні з нагоди 12-річчя заснування Луцького інституту розвитку людини.
далі
05 грудня 2011 року
5 – 10 грудня 2011 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права.
Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права», прийняте 17 серпня 2011 року та видано наказ Міністерства юстиції України, яким затверджено план заходів цієї загальнонаціональної акції.
З цього приводу видано розпорядження голови облдержадміністрації та наказ головного управління юстиції в області, якими передбачено проведення в області правоосвітніх заходів та органами юстиції зокрема.
далі
З 30 травня по 28 червня, з метою належної підготовки і відзначення в області 15-ої річниці Конституції України, враховуючи її важливе значення у розбудові незалежної демократичної Української держави, на Волині буде проходити місячник правових знань.
З цього приводу наказом Головного управління юстиції у Волинській області затверджено план заходів, яким, зокрема передбачено виступи у засобах масової інформації працівників Головного управління юстиції, начальників районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції з метою роз’яснення серед населення державної політики, норм Конституції України та законів України; проведення прямої телефонної “Гарячої лінії” з метою надання громадянам юридичних консультацій та правової допомоги тощо.


Інформація Для вищих навчальних закладів юридичного спрямування, установ, закладів, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, обласних громадських організацій,
ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ КОНСТИТУЦІЙНО–ПРАВОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ
далі
напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області