структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 1545
Працює цілодобово
Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.
До уваги громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України
До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Доступ до публічної інформації / Законодавство


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

17.01.2012  

м. Луцьк 

№ 8  Про внесення змін до наказів Головного управління юстиції у Волинській області  

 
Відповідно до наказу Головного управління юстиції у Волинській області від 07.09.2011 № 392 «Про структурні підрозділи територіальних органів юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру та з питань банкрутства», у зв’язку із затвердженням організаційно – штатної структури та штатного розпису Головного управління юстиції у Волинській області, наказу Головного управління юстиції у Волинській від 02.11.2011 № 997-к «Про переведення працівників Головного управління юстиції у Волинській області»

НАКАЗУЮ:

1. У тексті наказу Головного управління юстиції у Волинській області від 05.08.2011 № 324 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації в Головному управлінні юстиції у Волинській області» та в Плані заходів слова «відділ правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно - правових актів та легалізації об’єднань громадян» замінити на слова «сектор реєстрації нормативно - правових актів, правоосвітньої діяльності та систематизації законодавства».

2. У пункті 2.2 наказу Головного управління юстиції у Волинській області від 15.08.2011 № 333 «Про затвердження переліку посадових осіб з питань забезпечення доступу до публічної інформації в Головному управлінні юстиції у Волинській області» та Переліку посадових осіб з питань забезпечення доступу до публічної інформації в Головному управлінні юстиції у Волинській області, слова «відділ правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно - правових актів та легалізації об’єднань громадян» замінити на слова «сектор реєстрації нормативно - правових актів, правоосвітньої діяльності та систематизації законодавства».

3. У пункті 4 Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Головному управлінні юстиції у Волинській області, затвердженого наказом Головного управління юстиції у Волинській області від 15.08.2011 № 334, слова «відділ правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно - правових актів та легалізації об’єднань громадян» замінити на слова «сектор реєстрації нормативно - правових актів, правоосвітньої діяльності та систематизації законодавства».

4. Відділу організаційного забезпечення, документування, контролю та звернень громадян (Сиротенко О. Г.) довести цей наказ до відома заступників начальника та керівників структурних підрозділів головного управління юстиції.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління юстиції у Волинській області Остапчука О. М.


Начальник управління 

І.В. Оксенчук  напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Державна реєстрація друкованих засобів масової інформації
Державна реєстація НПА
Державна реєстрація громадських формувань
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Розгляд звернень та діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації
Взаємодія з суб`єктами державної реєстрації
Експертне забезпечення правосуддя
Внутрішій аудит
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області